Салон "Империя-Мебели" ул. Горького 25
+38 (050) 936 5613

Биопрепараты по передовой технологии

ЯВIР

У 20-ти кілометрах західніше древнього міста Львова, в центрі Головного Європейського вододілу, розташоване мальовниче містечко Івано-Франкове. Містечко зі славною 400-річною історією, край різьбярів-краснодеревщиків та столярів.
Ще в далекому 1935 році на базі приватної майстерні графа Глуховського була створена фабрика з виготовлення меблів. Підприємство розвинулось, пройшло випробування часом, війною та зміною політичних систем. Станом на сьогодні ПАТ «Явір» являє собою сучасне високомеханізоване підприємство, виробнича база якого дозволяє виготовляти меблі високої якості та вишуканого дизайну. При виготовленні продукції застосовують новітні технології обробки деревини, використовуються сучасні екологічно чисті матеріали, сировина та комплектуючі, котрі забезпечують тривалий термін експлуатації наших меблів. ПАТ «Явір» спеціалізується на виготовленні стильних меблів: спалень, віталень, столових, кухонь, шаф-купе, малогабаритних меблів, а також виробів за індивідуальними замовленнями. Для виготовлення фасадів та оздоблення корпусів використовується деревина цінних порід: дуб, ясен, черешня, горіх. Наша продукція може задовольнити смаки та потреби найвибагливішого покупця.
Настав час повернути традицію передавати у спадок пісні, обряди, звичаї… а також красиві та комфортні меблі, які прикрашають наше життя та допомагають залишати в пам’яті найприємніші його моменти.